MacBook Air Ekran Değişimi

MacBook Air Ekran Değişimi

MacBook Air ekran değişim hizmeti Sertifikalı teknik ekip arkadaşlarımız tarafından Garantili olarak yapılmaktadır. MacBook Air Ekran değişimi modele göre iç panel yada komple kasa olarak değiştirilmektedir.

Tamir Süresi1 gün
Teknik Servis ÜcretiBelirtilmedi
Garanti Süresi3 - 6 Ay

 • MacBook Air Ekran Değişimi

Macbook Air İç Ekran ve Komple Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

 • Macbook air ekran değişimi fiyatı sorusuna net bir cevap verebilmemiz için cihazınızın model yılı ve model kodu (A ile başlar) bilgisi gereklidir. Ayrıca macbook air cihazlarda iç ekran ve komple kasa değişimi olarak iki şekilde yapılmaktadır.  Macbook air ekran değişim fiyatı için bizlere 0216 362 55 58 ulaşabilir yada whatsapp hattımız olan 0541 788 55 58 dan bize yazarak anında fiyat alabilirsiniz.

   

  Not: Sayın müşterilerimiz, macbook air cihazlarda ekran değişimleri uzmanlık gerektirdiğinden bazı firmalar "komple kasa değişimi gerekir" diyebilir, böyle bir durumda lütfen hemen itibar etmeyiniz. Bize cihazınızın resmini gönderirseniz size kasa değişimi gerekir mi gerekmez mi söyleyebiliriz.

Macbook Air Tamiri, Parça Değişimi ve Parça Satışı

 • Müşterilerimiz hep şunu soruyor, macbook air ekran değişiminin yanı sıra tamir yada yedek parça satışı yapıyor musunuz ?

   

  Evet. Servisimizde, Macbook Air cihazların gerek tamir işlemini gerekse yedek parça satışını da yapmaktayız.

   

Macbook Air Ekranı Kırıldı, Çizgiler Oluştu yada Sıvı Teması Mı Oldu ?

 • Macbook air ’da ekran kırılmaları, ekranda çatlaklar oluşması, gölge şeklinde karartı olması maalesef ki meşhurdur, çünkü ekranlar incecik cam ve filmden oluştuğundan bırakın yere düşürmeyi ufacık bir darbe bile alsa ise kırılabilir. Bu durumda yapacağınız tek şey ekran değişimi işlemidir.

   

  Eğer üzerine sıvı döküldü ise (cola, su, soda) yapacağınız ilk şey cihazı kapatıp bataryayı çıkarmak olmalıdır. Aksi halde klavyenin üzerine dökülen sıvı ekrana zarar verdiği gibi anakarta da zarar verebilir. Cihazınızı kapattıktan sonra kurutarak temizleyin ve ekranı ’’VGA’’ yada ’’HDMİ’’ kablo ile tv ye bağlayın görüntü gelirse sadece ekran değişimi gerekir, görüntü gelmezse anakart zarar görmüş demektir ve bu durumda yapılacak işlemler daha farklıdır .

   


Macbook Air Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

 • Macbook Air ekran değişimi zor ve dikkat gerektiren bir işlemdir. Yanlış bir işlem sonucunda ya anakarta zarar verebilir yada kasanın kırılmasına sebep olabilirsiniz.

  İstanbul ’da bir çok macbook air ekran değişimi yapan firmalar var iken cihazınızı güvendiğiniz işinde tecrübeli bir firmaya vermeniz cihazınız için yerinde bir karar olacaktır. Cihazınızı teslim edeceğiniz firmayı araştırın güvenmediğiniz ve işinde profesyonel olmayan ellere bırakmayın.

   

Ekran Kalitesi Nasıldır ?

 • Macbook air ekran değişimlerinde kullandığımız ekranlar orjinal ekranlar olup eski ekranınız ile birebir aynı görüntü kalitesini vermektedir. Ayrıca ekranlarımız ölü piksel garantisi altında satışa sunulmaktadır.

   

Ekran Değişimi Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

 • HAYIR. Ekran değişimi sırasında kesinlikle hiç bir bilginiz silinmez.

   

   

Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine !

 • Ürün stok durumu ve servis yoğunluk durumu için sizleri bekletmemek adına randevulu sistemle çalışmaktayız. Bunun için gelmeden önce 0216 788 55 58 den bizi arayarak yada 0541 788 55 58 whatsapp hattımıza yazarak servis kaydı oluşturmanızı rica ederiz.

   

  Macbook Air Ekran Değişimi / Tamiri İçin Google Etiketlerimiz;

   

  Macbook air ekranı kırıldı

  Macbook air ekranımda renk bozukluğu var ?

  Macbook air ekrana sıvı döküldü

  Macbook air ekran değişim fiyatları ne kadar ?

  Macbook air ekran fiyatları ?

  Macbook air ekranı içten çatladı

  Macbook air iç ekran kırılması

  Bostancı macbook air servisi

  Macbook air ekran tamiri istanbul

  Macbook air ekran değişimi istanbul

  Bostancı apple macbook air servisi

   

  Ön Cam - İç Ekran ve Komple Kasa Değişimini Yaptığımız Macbook Air Modelleri

   

  MacBook Air A1369 13" 2011 Ön Cam / İç Ekran / Komple Kasa Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
  MacBook Air A1465 11" 2012 Ön Cam / İç Ekran / Komple Kasa Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
  MacBook Air A1466 13" 2017 Ön Cam / İç Ekran / Komple Kasa Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
  MacBook Air A1932 13" 2018 Ön Cam / İç Ekran / Komple Kasa Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
  MacBook Air A2179 13" 2020 Ön Cam / İç Ekran / Komple Kasa Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?