Mac Teknik Servis

Mac Teknik Servis

Tüm Apple Bilgisayarlar MacBook - MacBook Pro - MacBook Air - iMac - Mac Mini - Mac Pro bilgisayarların Yazılım ve Donanım sorunları Sertifikalı Apple Teknisyeni arkadaşlarımız tarafından Garantili olarak Yapılmaktadır.

Tamir Süresi
Teknik Servis ÜcretiBelirtilmedi
Garanti Süresi

MACBOOK ANAKART ONARIMIServisimizde Tüm Apple Cihazlarının Anakart problemleri ile ilgili Tamir işlemi yapılmaktadır. Müşterilerimiz tarafından servisimize ulaştırılan arızalı cihazlar Sertifikalı teknik ekip arkadaşlarımız tarafından arıza tespiti yapılmasından sonra çıkarılan arıza raporu, müşterilerimize sunulmakta ve verilecek onaya göre işleme alınmaktadırlar. Müşterilerimiz tarafından onayı verilen Anakart Tamir işlemlerimiz yine tarafımızdan testleri yapıldıktan sonra teslim edilmektedir.


Apple Anakart tamir işlemi zaman alan bir süreç gerektirmektedir. Yapılan işlemler arıza durumuna bağlı olarak ortalama 3 ile 10 günlük bir zaman alabilmektedir. 


Servisimizde Apple teknisyeni arkadaşlarımız tarafından tüm müdahalelere rağmen başarısız olan Anakart Tamir’ lerinde müşterilerimize 2. El Apple Anakart tedariği de yapılmaktadır.Aşağıda Anakart tamir yapılan modeller bulunmaktadır.


MacBook Anakart Tamiri

MacBook Anakart Değişimi


MacBook Pro Anakart Tamiri

MacBook Pro Anakart Değişimi


MacBook Air Anakart Tamiri

MacBook Anakart Değişimi


iMac Anakart Tamiri

iMac Anakart Değişimi


MacMini Anakart Tamiri

MacMini Anakart Değişimi
MACBOOK EKRAN DEĞİŞİM

Restart Bilişim olarak servisimizde tüm Apple cihazlarında ekran-Lcd-Panel değişimleri yapılmaktadır. Müşterilerimiz tarafından servisimize ulaştırılan tüm cihazların ekran değişimleri sertifikalı Apple teknisyeni arkadaşlarımız tarafından Garantili olarak değişimleri yapılmaktadır.


Arızalı olan ekranlar yapılan testleri sonrasında müşterilerimizin onayı sonrası değişimleri yapılmaktadır. Değişimi yapılan Apple ekranlar testleri sonrası teslim edilmektedir.


Arızalı olan ekranlar Garantili olarak değişim yapılmaktadır. 


Aşağıda Değişim yapılan modeller bulunmaktadır.


MacBook  Ekran Değişimi

MacBook Pro Ekran Değişimi

MacBook Air Ekran Değişimi

MacBook Air iç Panel Değişimi

MacBook Pro Ekran Değişimi

iMac Ekran Değişimi

iMac Ön Cam DeğişimiMACBOOK BATARYA DEĞİŞİMİ
Servisimiz Apple Cihazlarında Batarya Değişimlerini aynı gün yapmaktadır. 

Apple Batarya Değişim’ lerimiz Garantili olarak Yapılmaktadır. 

Servisimizde 2.El orijinal Batarya Değişimi de yapılmaktadır. Değişimi yapılan 2. El Apple Pil’ leri sağlık durumlarına göre belirlenerek ücretlendirilmektedirler.


Batarya Değişim Yapılan Modeller


MacBook Batarya Değişimi

MacBook Pro Batarya Değişimi

MacBook Air Batarya Değişimi